Застосування математичного моделювання для автоматизації процесу ремонту і проведення випробувань колектора основного паливного вузла ГТД

С. Костєлов, І. Коноваленко

Анотація


У роботі досліджено проблему випробування паливних колекторів основного паливного вузла газотурбінного двигуна на базі засобів та методів, які застосовуються на авіаремонтних підприємствах. Проаналізовано фактори впливу та математичні методи аналізу і показано, що одним із оптимальних варіантів рішення задачі автоматизації є впровадження математичного та імітаційного моделювання. Це дозволить вести електронний облік даних випробувань та вимірювань, в автоматичному режимі проводити розрахунки та передбачувати поведінку системи в заданих режимах. В процесі аналізу було визначено основний напрямок побудови моделі та встановлено основні фактори, які впливають на процес. За результатами проведеної роботи складено  методологію подальшого дослідження

Ключові слова


Автоматизація; двосоплова двоконтурна форсунка; паливний колектор; математична модель; факел розпилу

Повний текст:

PDF

Посилання


Лефевр А. Процессы в камерах сгорания ГТД. М.: Мир, 1986. – 566 с.

Крайко А.Н. и др. Механика многофазных сред. Итоги науки и техники. Гидродинамика. М.: Наука, 1972. – т. 6., 174 с.

Раушенбах Б. В. и др. Физические основы рабочего процесса в камерах сгорания воздушно-реактивных двигателей. М.: Машиностроение, 1964. – 526 с.

Шилов Г. Е. Математический анализ функции нескольких вещественных переменных. М.: Наука, 1972. – 624 с.

Верещагин И. П. и др. Основы электрогазодинамики дисперсных систем. М.: Энергия, 1974. – 346 с.

Бородин В. А. и др. Распыливание жидкостей. М.: Машиностроение1967. – 208с.

Исследование изменения параметров работы камеры сгорания, в процессе заполнения основного контура двухконтурной форсунки / Д. А. Ахмедзянов [и др.] // Вестник УГАТУ. 2008. – Т. 11, № 2(28). 12-20 с.

В.М. Акимов, В.И. Бакулев и др. Теория и расчет воздушно-реактивных двигателей / Под ред. С.М. Шляхтенко. Учебник для вузов – 2-е издание, перераб. и доп. – М.: Машиностроение, 1987. – 568 с.

Федоров Ю.Н. Справочник инженера по АСУ ТП: Проектирование и разработка (учебно-практическое пособие для инженеров) / Ю.Н. Федоров. – М.: Инфра-Инженерия, 2008. – 928 с.


Пристатейна бібліографія ГОСТ
Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.