Характерні особливості імовірносного розподілу трафіку телекомунікаційних мереж спеціального призначення

С. М. Порошин, С. Г. Котенко, М. О. Можаєв

Анотація


Проаналізовано особливості функціонування сучасних інформаційних систем і телекомунікаційного трафіку в них. Проведено моделювання висоскоскоростного мережевого трафіку з урахуванням їх фрактальної структури. Запропоновано нові прийоми асимптотичного аналізу "важких" хвостів розподілів моделей реального трафіку

Ключові слова


Телекомунікаційні системи; фрактальні структури; "важкі" хвости

Повний текст:

PDF

Посилання


Стеклов В.К., Беркман Л.Н. Телекомунікаційні Мережі. - К.: Техніка, 2001. - 392 с.

Столлінгс В. Сучасні комп'ютерні мережі. - С.-Пб.: Питер, 2003. - 784 с.

Кучук Г.А., Можаєв О.О., Воробйов О.В. Аналіз та Моделі самоподібного трафіка / / Авіаційно-космічна техніка і технологія. - 2006. - Вип. 9 (35). - С. 173-180.

Leland W., Taqqu M., Willinger W. On the self-similar nature of IP-trafic / / IEEE / ACM Transactions on Networking. - 1997. - № 3. - P. 423 - 431.

Zaborovsky V., Yegorov S. Traffic models and Management in High-Speed Networks / / Proceedings of International Conference on Informatics and Control. - St.-P. - 1997. - P. 231 - 240.

Порошин С.М., Можаев М.А., Завизиступ Ю.Ю. Исследование взаимодействия потоков данных в гетерогенных сетях // Вісник Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Серія ”Радіофізика та електроніка”, випуск 15, 2010 С.

С.М.Порошин, В.Е. Кузьменко, М.А.Можаев. Оценка параметров нелинейной динамической модели гетерогенной сети / / Системи обробки інформації Збірник наукових праць.-Харків: ХУ ПС.-2011р.-Вип.5(95).- С.209 -2128.

Кучук Г.А., Можаєв О.О., Горобець О.В. Метод агрегування фрактального трафіка / / Радіоелектронні та комп'ютерні системи. - 2006. - № 6 (18). - С. 181 - 188.

Котенко С.Г., Можаєв М.О., Порошин С.М. Побудова екстраполюючої моделі процесу функціонування телекомунікаційних систем // Східно-Європейський журнал передових технологій. 2012. T. 4, N 9(58). С. 62-65. Режим доступу : URL : http://journals.uran.ua/eejet/article/view/5748.

Kifer J., Wolfowitz J. On the theory of queues with many servers / / Trans. Amer. Math. Soc. 1955. Vol.78. P147-161


Пристатейна бібліографія ГОСТ




Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.